cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
19 listopada „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”

dziewiąta odsłona projektu „ORLEN dla Płocka

– dzieciństwo z uśmiechem” w SDK PSM L-WPSMLiW Powoli dobiega końca tegoroczny projekt „ORLEN dla Płocka - dzieciństwo z uśmiechem” - czyli cykl spotkań ze sztuką teatralną organizowanych dla dzieci w wieku 4 – 9 lat w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej.

Od marca do grudnia, raz w miesiącu dzieci i ich opiekunowie mogli obejrzeć spektakle artystów scen m.in. łódzkiej, wrocławskiej czy słupskiej; niekiedy wziąć udział w przedstawieniu, zrobić zdjęcie z postaciami występującymi w bajkach, a co najważniejsze – z uśmiechem od ucha do ucha miło spędzić czas.

Teatrzyki cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Przy okazji ostatniego, październikowego spektaklu sala widowiskowa Spółdzielczego Domu Kultury PSM L-W wypełniona była po brzegi! Przed nami jeszcze dwa spotkania, a najbliższe już 19 listopada.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem projektu zaprasza najmłodszych płocczan i ich rodziców do SDK PSM L-W na musicalową opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego pingwinka i niewrażliwej Królowej? Może z pomocą przyjaciół Pana Cukierka i Wielkiego Poety przywrócą radość i szczęście w lodowej krainie? Jak potoczy się ta historia? Mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego przyciągną uwagę odbiorcy, który przy okazji zabawy wyciągnie wiele pouczających wniosków.

Spektakl, który zagrany będzie na deskach sceny SDK PSM L-W (pierwszy - o godz. 11.00 i drugi – o godz. 14.00) zaprezentują artyści sceny gdańskiej - Teatr Katarynka.

Zgodnie z sugestiami pracujących rodziców i opiekunów zmieniliśmy formę dystrybucji bezpłatnych wejściówek, po które zapraszamy do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w dniach 15 i 16 listopada w godzinach 17.00-19.00. Dzienna liczba biletów jest limitowana.

Przypominamy także, że w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2018, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 522607 razy.
PortalOz