cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
PKN ORLEN zaprasza na spektakl

„Pieskie życie” historię dwóch bliźniaków,

dalmatyńczyków szukających kochającego domu.PSMLiW ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM to projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku i do samego końca cieszyła ogromnym.

Nie pozostając obojętnymi na zapotrzebowanie podjęta została decyzja o kontynuacji Projektu i tak już od ostatniej niedzieli lutego mieliśmy okazje obejrzeć spektakl aktorów sceny łódzkiej w spektaklu pt. „Bałwankowa kraina”, w marcu artystów sceny włocławskiej z „Reniferem Wielkanocnym” w roli głównej a już w niedzielę, 29 kwietnia wraz z aktorami sceny gliwickiej zapraszamy na trzecią w tym roku odsłonę Projektu.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców już 29 kwietnia do Spółdzielczego Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej przy ul. B. Krzywoustego 3. Przedstawienie „Pieskie życie” zostanie zaprezentowane dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00. Będzie to świetna okazja, aby majowy weekend rozpocząć z uśmiechem na ustach.

„Pieskie życie” to historia dwóch bliźniaków, dalmatyńczyków szukających kochającego domu. Psiaki nie maja właściciela, dlatego mieszkają w parku. Na swojej drodze spotykają różne zwierzęta: Królika, Papugę, Kota, Pana Rybę i Psa Kundla, którzy starać się będą pomóc naszym bohaterom, zachęcając ich do tego, aby stały się kimś innym. Kropka i Cętek po nieudanych wcielaniach postanawiają jednak pozostać sobą. Jak skończy się ta historia?

Barwny spektakl, żywa i wartka akcja a także historia pełna zabawnych sytuacji i gagów uwrażliwia dzieci na los zwierząt, uczy obowiązku i odpowiedzialności. Dodatkowym walorem będą przepiękne piosenki i układy choreograficzne. „Pieskie życie” to bajka o charakterze edukacyjnym na która zaprasza Teatr Muzyczny „Wit-Wit” z Gliwic.

Zainteresowanych zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3: w środę 25 i czwartek 26 kwietnia. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów. Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.plZapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544115 razy.
PortalOz