cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
ORLEN zaprasza seniorów na recital Ewy Sonnenburg

„Wspomnień czar”PSMLiW ORLEN ponownie zaprasza seniorów na bezpłatne spotkanie z kulturą

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań ze sztuką teatralną w Płocku, zaprasza już po raz trzeci seniorów do obejrzenia programu artystycznego. Tym razem będzie to „Wspomnień czar”, recital Ewy Sonnenburg składający się ze znanych i lubianych utworów muzycznych z dawnych lat, przeplatanych standardami muzyki jazzowej i filmowej oraz fragmentami poezji.

Koncert odbędzie się już we wtorek, 15 maja o godzinie 13.00. Wejściówki umożliwiające bezpłatny udział w tym wydarzeniu będą dystrybuowane w czwartek, 10 maja od 12:00 w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3.

„Wspomnień czar” to program estradowy w wykonaniu aktorki scen łódzkich teatrów Ewy Sonnenburg przy akompaniamencie wytrawnych muzyków szczególnie znanych łódzkiej publiczności. Podstawowy skład zespołu grającego w pełni na żywo to wokal, akordeon, gitara akustyczna i gitara basowa. „Wspomnień czar” jest recitalem, który składa się ze znanych i lubianych utworów muzycznych z dawnych lat, przeplatanych standardami muzyki jazzowej i filmowej oraz fragmentami poezji. Spotkanie z artystami to prawdziwa chwila wytchnienia dla widzów – czas na uśmiech, na sentymentalny powrót do dawnych lat, na wspólną zabawę i śpiew, a także doskonała okazja na oderwanie się od codzienności.

ORLEN DLA PŁOCKA - KULTURA Z PASJĄ to projekt realizowany z myślą o emerytach i rencistach z naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej. Wówczas widzowie mieli okazje zobaczyć muzyczne, rozśpiewane przedstawienie pt. „Szesnaście róż”. Spektakl w wykonaniu Katarzyny Anzorge - związanej niegdyś z płockim teatrem i ulubienicą publiczności - spotkał się z entuzjastycznym, ciepłym, serdecznym odbiorem publiczności. Druga odsłona projektu miała miejsce w kwietniu. Wówczas to zaprezentowany został spektakl pt. „Jedyna miłość Oskara”, którą w wykonaniu artystów sceny gliwickiej – Teatru Wit-Wit.

Zainteresowanych udziałem w tym niecodziennym wydarzeniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w czwartek, 10 maja. Zaproszenia wydawane będą od godziny 12.00 do wyczerpania limitu. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544110 razy.
PortalOz