cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
Rybak oraz Złota Rybka na deskach SDK.

Dzieci wraz z opiekunami zaprasza na spektakl PKN ORLEN.PSMLiW Znana i lubiana przez pokolenia historia o rybaku i złotej rybce zagości już w niedzielę, 27 maja na deskach Spółdzielczego Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Bolesława Krzywoustego 3 w Płocku.

Pełna humoru adaptacja sceniczna znanej wszystkim dzieciom legendy „O rybaku i złotej rybce" oparta na motywach baśni Aleksandra Puszkina, została napisana i przedstawiona na nowo lekkim, współczesnym językiem przez młodą dramatopisarkę Martę Guśniowską, której twórczość cieszy się ostatnio ogromnym powodzeniem. Zdaniem aktorów sztuka ta urzeka pięknem teatru cieni i animacją dużych form teatralnych. Scenografię do spektaklu zaprojektował Ireneusz Salwa. Muzykę skomponowali Marek Markiewicz i Jaromir Wroniszewski. Spektakl zostanie przedstawiony w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich Olsztyńskiego Teatru Lalek.

Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się wielkim zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 11 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. Dotychczas mieli okazję obejrzeć spektakle aktorów sceny łódzkiej pt. „Bałwankowa kraina”, artystów sceny włocławskiej z „Reniferem wielkanocnym” w roli głównej, natomiast w kwietniu wraz z aktorami sceny gliwickiej zaprezentowano trzeci spektakl pt. „Pieskie życie”.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie „O rybaku i złotej rybce”. Sztuka zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00. Uwaga: w spektaklu używany jest stroboskop.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3: w środę 23 i czwartek 24 maja. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544112 razy.
PortalOz