cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
„Zwierzęta zaśpiewają”

dla dzieci – bezpłatnie .PSMLiW Przed nami kolejne bezpłatne spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan. Tym razem na deskach Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Bolesława Krzywoustego 3 dzieci obejrzą przedstawienie o przyjaźni, które na zaproszenie PKN ORLEN zaprezentują aktorzy Teatru Katarynka z Gdańska.

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika zostanie zaprezentowana w niedzielę 24 czerwca. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zdaniem aktorów, dzieci w trakcie przedstawienia wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy.

- Uczymy, żeby nie oceniać innych po wyglądzie, pokazujemy wartość przyjaźni. Na zakończenie dzieci biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia ZOO - zachęcają zapraszając na tę niezwykłą przygodę artyści sceny gdańskiej - Teatru Katarynka.

To już piąte w tym roku spotkanie z dziećmi, które odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. Projekt realizowany jest z myślą o najmłodszych mieszkańcach. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się wielkim zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą w sumie 11 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. Dotychczas mieli okazję obejrzeć spektakle aktorów sceny łódzkiej pt. „Bałwankowa kraina”, artystów sceny włocławskiej z „Reniferem wielkanocnym” w roli głównej, w kwietniu wraz z aktorami sceny gliwickiej zaprezentowano trzeci spektakl pt. „Pieskie życie”, a podczas majowej odsłony projektu gościliśmy artystów sceny olsztyńskiej, którzy zaprezentowali znaną i lubianą historię „O Rybaku i Złotej Rybce”.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie „Muzyczne ZOO”. Sztuka zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do płockiego SDK przy ul. B. Krzywoustego 3: w środę 20 i czwartek 21 czerwca. Godziny dystrybucji biletów zostały dostosowane do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Dlatego też zaproszenia będą wydawane od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544112 razy.
PortalOz