cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
Zapraszamy dzieci na spotkanie ze złotą kaczką

i duchem starego zamkuPSMLiW Zgodnie ze scenariuszem, pan Bajarz trafia do tajemniczego zamku, w którego katakumbach znajduje wielkie złote jajo. Wystraszony zamieszkującymi w zamczysku duchami ucieka i porzuca błyszczące znalezisko, które wpada w ręce złej, chciwej i podstępnej wiedźmy. Wtem, na scenie pojawia się dobry duszek... i to co wydaje się troszeczkę straszne, nabiera kolorowych barw. Czy niesienie pomocy innym, wybaczanie i dotrzymanie słowa to pozytywne zachowania? Na te pytania dzieci na pewno znajdą odpowiedź. Spektakl oparty na kanwie starej baśni o Złotej Kaczce, zostanie zaprezentowany najmłodszym widzom dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.

Przed wymagającą dobrej zabawy płocką widownią bezpłatne spotkanie z teatrem odbędzie się już po raz szósty w tym roku w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. Widzów w wieku 4-9 lat wraz z opiekunami zaprasza PKN ORLEN, który jest sponsorem spotkań ze sztuką, prezentowanych zarówno dla dzieci jak i płockich seniorów.

Inauguracja projektu dla dzieci odbyła się w ubiegłym roku, a każde z przedstawień, które można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 11 spektakli, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. Dotychczas widzowie mieli okazję obejrzeć aktorów sceny łódzkiej w sztuce „Bałwankowa kraina”, artystów sceny włocławskiej z „Reniferem Wielkanocnym” w roli głównej, a wraz z aktorami sceny gliwickiej zobaczyli spektakl pt. „Pieskie życie”. Podczas majowej odsłony projektu gościliśmy artystów sceny olsztyńskiej, którzy zaprezentowali znaną i lubianą historię „O Rybaku i Złotej Rybce”. Czerwiec był natomiast pod znakiem rozśpiewanych zwierząt zaprezentowanych przez teatr z Gdańska w spektaklu „Muzyczne Zoo”.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w przedstawieniu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 już w środę 18 i czwartek 19 lipca. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Dlatego też zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544111 razy.
PortalOz