cofnijw¶lijwydrukujstrona domowa
„POLARNA PRZYGODA”.


PSMLiW ORLEN ponownie zaprasza dzieci na bezpłatny spektakl teatralny„ Przed nami kolejne, dziesiąte już spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem dzieci wraz z opiekunami obejrzą spektakl „POLARNA PRZYGODA”.

Komediowa bajka o przygodach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock & rolla zostanie zaprezentowana w niedzielę – 18 listopada.

Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA - DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu ubiegłego roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 11 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy. Od ostatniej niedzieli lutego mieli okazję obejrzeć spektakl aktorów sceny łódzkiej pt. „Bałwankowa kraina”, w marcu artystów sceny włocławskiej z „Reniferem Wielkanocnym” w roli głównej, natomiast w kwietniu wraz aktorzy sceny gliwickiej zaprezentowali trzeci spektakl pt. „Pieskie życie”. Podczas majowej odsłony projektu gościliśmy artystów sceny olsztyńskiej, którzy przedstawili znaną i lubianą historię „O Rybaku i Złotej Rybce”. Czerwiec był pod znakiem rozśpiewanych zwierząt – bohaterów przedstawienia „Muzyczne Zoo” teatru z Gdańska. W lipcu artyści z Łodzi zaprezentowali teatrzyk „Złota Kaczka i Duch Starego Zamku”. Sierpień to spotkanie z aktorami teatru WIT WIT z Gliwic w spektaklu „Przygody Pipi”. We wrzesień i październiku dzieci obejrzały bajki „Zakochany Miś” i „Skarb Kapitana Haka” Teatru PICCOLO z Łodzi.

„POLARNA PRZYGODA” to opowieść, z której dzieci dowiedzą się, że lód bywa zdradliwy oraz jak wiele zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Przekaże wiedzę o ochronie środowiska, nauczy dlaczego warto dbać o planetę. Na zakończenie dzieci otrzymają kolorowanki, tak aby na dłużej zapamiętały bajkowe morały.

- Każdy z prezentowanych spektakli jest interaktywny, dzieci w czasie spektaklu wspólnie z aktorami tańczą i śpiewają, bardzo się angażują w bajkę - zachęcają zapraszając na tę niezwykłą przygodę artyści TEATRU KATARYNKA.

PKN ORLEN, który jest inicjatorem i sponsorem spotkań najmłodszych ze sztuką teatralną, ponownie zaprasza dzieci w wieku 4-9 lat i ich rodziców na przedstawienie. Sztuka „Polarna Przygoda” zostanie zaprezentowana dwukrotnie, najpierw o godz. 11:00, a następnie o 14:00.

Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek do SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę - 14 i czwartek - 15 listopada. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

Przypomnijmy, iż w celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów w ramach projektu dostępny jest do wglądu w Spółdzielczym Domu Kultury PSM L-W oraz na stronie internetowej pod adresem www.psmlw.pl

Zapraszamy.

Do zobaczenia!
 
 © 2008 - 2019, Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.
09-400 Płock, ul. Obrońców Westerplatte 6A, tel/fax 24 262 42 11
NIP: 774-000-18-56, REGON: 000492115, KRS: 0000199116
Wszelkie uwagi na temat działania serwisu proszę kierować na adres e-mail.
Strone główną odsłonięto 544115 razy.
PortalOz